Izvor: GradskeInfo.rs, 02.Maj.2025, 08:40

Венс: Рат у Украјини се неће завршити ускоро

Потпредседник САД Џеј Ди Венс изјавио је да се рат у Украјини неће завршити ускоро, а да Русија и Украјина морају да се договоре како да окончају конфликт. Фото: Танјуг/AP Photo/Mark Schiefelbein ”Сада када свака страна зна какви су услови друге стране за мир, биће на њима да постигну договор >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << и зауставе овај брутални, брутални сукоб. То не води никуда. Неће се ускоро завршити”, рекао је Венс у интервјуу за Фокс њуз.
Истовремено, амерички државни секретар Марко Рубио је рекао да ускоро мора да дође до напретка у вези са ратом у Украјини или ће амерички председник Доналд Трамп ”морати да одлучи колико ће још времена посветити том питању”, преноси Ројтерс.
”Мислим да знамо где стоји Украјина и знамо где стоји Русија управо сада… Ближе су, али су и даље далеко”, оценио је Рубио.
Бела кућа: Споразум шаље сигнал Русији о посвећености САД дугорочном успеху Украјине

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Венс: Рат у Украјини се неће завршити ускоро се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.