Путин: Убрзати одлучивање у вези с војном кампањом у Украјини

Izvor: GradskeInfo.rs, 25.Okt.2022, 18:28

Путин: Убрзати одлучивање у вези с војном кампањом у Украјини

Председник Владимир Путин изјавио је данас да земља треба да убрза доношење одлука у вези са војном кампањом у Украјини. Говорећи на првом састанку новог Координационог савета за управљање радом владе на унутрашњем плану Путин је рекао да је неопходна појачана координација >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << владиних структура и региона, пренео је Ројтерс. Фото: Танјуг/Sergei Bobylev, Sputnik, Kremlin Pool Photo Председник Русије је говорећи о безбедности у Русији напоменуо да су нови изазови озбиљни и значајни и позвао чланове Координационог савета да прилагоде смислен рад у новом формату, пренеле су РИА Новости.
„Сада су нови изазови. Они су озбиљни, значајни. То се, понављам, односи и на активности агенција за спровођење закона, блока снага, Министарства одбране. Али, то се односи и на читаву цивилну компоненту“, казао је он.
Он је замолио све да се укључе у садржајан рад у новом формату.
„Ако радимо у оквиру стандардних бирократских процедура, сакривамо се иза формалности, нећемо добити жељени резултат ни у ком правцу. А управо да бисмо све решили брже и ефикасније створили смо механизам као што је Координациони савет“, додао је Путин.
Peskov: Turski tok ima velike potencijale za ekspanziju

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Путин: Убрзати одлучивање у вези с војном кампањом у Украјини се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.