Izvor: GradskeInfo.rs, 18.Okt.2022, 17:20
Астон Вила демантовала да је уручила отказ Џерарду
Челници Астон Виле демантовали су данас да су уручили отказ досадашњем менаџеру клуба из Бирмингема Стивену Џерарду, преносе британски медији.
Фото: Танјуг/AP/Francisco Seco
Астон Вила се тренутно налази на 16. месту на табели Премијер лиге са само девет бодова, а последњу победу забележила >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << је 16. септембра против Саутемптона (1:0).
Британски медији подсећају да се клуб из Бирмингема у сличној позицији нашао и прошле сезоне због чега је отказ добио Дин Смит, а заменио га је Џерард, који је на крају изборио опстанак у Премијер лиги са Астон Вилом.
Поједини медији су пренели да је Џерард добио отказ, а да ће његово место преузети Маурисио Покетино. Међутим, челници клуба из Бирмингема су демантовали ову информацију.
Британске кладионице наводе да Џерард има највише шанси да добије отказ од свих 20 менаџера у Премијер лиги.
Астон Вила ће у 12. колу Премијер лиге за два дана гостовати Фуламу.
Murinjo: Smoling zaslužuje da igra za Englesku u Kataru
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Астон Вила демантовала да је уручила отказ Џерарду се појављује прво на Градске инфо.









