Izvor: GradskeInfo.rs, 10.Dec.2024, 20:39
Мелони поручила Ердогану: Важно је очувати јединство и територијални интегритет Сирије
Премијерка Италије Ђорђа Мелони разговарала је телефоном са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом о ситуацији у Сирији и нагласила да је важно очувати јединство и територијални интегритет Сирије.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR PORÈIÆ/ bg
Такође је истакла да је потребна мирна промена >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << власти која ће укључити све стране и допринети стабилности у региону, пренела је Анса.
Мелони је такође истакла да је „нужно“ да се цивилима и мањинама у Сирији, укључујући и хришћанску, гарантује сигурност.
„С обзиром на брзи развој ситуације на терену, два лидера су се сложила да остану у блиском контакту“, саопштено је из кабинета италијанске премијерке.
Makron sa liderima partija centra razgovarao o formiranju nove vlade
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Мелони поручила Ердогану: Важно је очувати јединство и територијални интегритет Сирије се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.








