Претежно облачно и хладно, од суботе пораст температуре

Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Nov.2024, 08:47

Претежно облачно и хладно, од суботе пораст температуре

У Србији данас претежно облачно, хладно и у већем делу суво време, а тек понегде се очекује слаба сипећа киша (росуља) или провејавање слабог снега на планинама. Фото: Градске инфо Крајем дана у Војводини и Тимочкој Крајини делимично разведравање, а у току ноћи местимично стварање >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << магле. Ветар слаб и умерен, на истоку Србије јак, западни и северозападни, увече и ноћу у слабљењу, променљивог смера.
Према прогнози Републичког хидрометеоролошког завода, најнижа температура биће од 0 до 5 степени, а највиша од 4 до 8 степени.
У Новом Саду облачно, хладно и током већег дела дана суво. Ветар слаб до умерен, западни и северозападни. Најнижа температура око 2 степена, а највиша око 5 степени.
Крајем дана и у току ноћи делимично разведравање, а затим у нижим деловима града стварање магле.
Према изгледима времена за седам дана, у суботу ујутро местимично магла и ниска облачност, која ће се по котлинама и низијама задржати и пре подне. Средином дана разведравање уз пораст температуре.
Nova Varoš i Prijepolje: Tokom noći napadalo 10 cm snega, svi putni pravci prohodni

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Претежно облачно и хладно, од суботе пораст температуре се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.