Роналдо: Највероватније ћу завршити каријеру у Саудијској Арабији

Izvor: GradskeInfo.rs, 27.Avg.2024, 16:41

Роналдо: Највероватније ћу завршити каријеру у Саудијској Арабији

Португалски фудбалер Кристијано Роналдо најавио је данас да ће, по свој прилици, завршити каријеру у саудијском клубу Ал Наср за који тренутно игра. Фото: Танјуг/Hussein Malla, File „Не знам да ли ће се то догодити у блиској будућности или за две или три године, али можда ће се десити >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << у Ал-Насру. Осећам се добро у овој земљи и у овој лиги, тако да ћу највероватније завршити каријеру у Ал-Насру“, рекао је Роналдо, преноси портал „SoccerNews“.
Према речима насловљеног играча, веома му је драго што има прилику да игра у шампионату Саудијске Арабије и за сада би волео да настави да игра за клуб.
Петострук освајач Златне лопте, упркос тешком Европском првенству на којем није успео да постигне погодак ни у једном од пет мечева и имао је највише удараца на турниру без гола, ветеран је поновио жељу да настави да представља Португал.
„Када одем из репрезентације, нећу никоме унапред рећи и то ће бити веома спонтана одлука са моје стране, али и веома добро промишљена. Тренутно желим да помогнем репрезентацији у предстојећим утакмицама. Пред нама је Лига нација и заиста бих волео да играм“, рекао је Роналдо.
Упитан да ли би могао да се опроба у тренерском послу, Роналдо је рекао да тренутно не размишља о томе да буде тренер првог тима или било којег тима.
„Не пада ми на памет, никад нисам размишљао о томе. Не видим да ћу се бавити тиме у будућности. Видим себе у другим стварима ван фудбала, али само Бог зна шта носи будућност“, закључио је Роналдо.
Đoković oborio jedan i izjednačio drugi Federerov rekord u Njujorku

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Роналдо: Највероватније ћу завршити каријеру у Саудијској Арабији се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.