Шести дан ОИ: Ђоковић – Циципас, Ковачевић „пуца“ за медаљу, „поправни“ за баскеташе

Izvor: GradskeInfo.rs, 01.Avg.2024, 08:06

Шести дан ОИ: Ђоковић – Циципас, Ковачевић „пуца“ за медаљу, „поправни“ за баскеташе

Шести дан Олимпијских игара за српске спортисте отвориће стрелац Лазар Ковачевић наступом у финалу дисциплине малокалибарска пушка тростав од 9.30 сати. Фото: Танјуг/AP Photo/Manu Fernandez Џудиста Александар Кукољ од 10 сати започиње учешће у категорији до 100 килограма.
Баскеташи ће >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << прво против Холандије (10.05) покушати да поправе утисак после неочекиваног пораза од Кине, а потом ће играти против Француске од 22.35.
Веслачи Николај Пименов и Мартин Мачковић (10.42) су остали без финала у дабл скулу, али ће се борити за што бољу позицију у финалу Б (од 7. до 12. места).
Пливач Андреј Барна (11.18) наступа у дисциплини 50 метара слободним стилом.
После пораза од Аустралије ватерполисти против Шпанаца (12.05) такође желе да поправе утисак.
Коначно, Новак Ђоковић ће отворити вечерњи програм на „Филип Шатријеу“ (19.00), а ривал у четвртфиналу биће му грчки тенисер Стефанос Циципас.
Košarkašice Srbije pobedom protiv Kine obezbedile plasman u četvrtfinale OI

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Шести дан ОИ: Ђоковић – Циципас, Ковачевић „пуца“ за медаљу, „поправни“ за баскеташе се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.