Новак Ђоковић пласирао се у четвртфинале мастерса у Монте Карлу

Izvor: GradskeInfo.rs, 11.Apr.2024, 17:24

Српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се у четвртфинале мастерса у Монте Карлу пошто је победио Италијана Лоренца Мусетија резултатом 2:0 (7:5, 6:3) за сат и 59 минута. Фото: Танјуг/AP Photo/Louise Delmotte Ђоковић се реванширао Италијану за прошлогодишњи пораз на истом месту и у истој рунди такмичења, али није нимало лако стигао до победе. Мусети је већ у првом гему направио брејк, али је Ђоковић успео да се врати у сет кад је изједначио...

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.