Млади фудбалери Србије ремизирали са Луксембургом у квалификацијама за Европско првенство

Izvor: GradskeInfo.rs, 23.Mar.2024, 11:18

Млади фудбалери Србије ремизирали са Луксембургом у квалификацијама за Европско првенство

Фудбалска репрезентација Србије до 21 године одиграла је данас 1:1 (0:1) са Луксембургом у квалификацијама за Европско првенство 2025. године. Фото: Unsplash/Emilio Garcia Србија је повела голом Стефана Митровића у 4. минуту, док је Луксембургу изједначење донео Мигел Гонкалвес у 51. минуту из >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << слободног ударца.
Србија је сада на трећем месту на табели са 10 бодова, док је Луксембург одмах испод са четири поена. На првом месту су са по 15 бодова Украјина и Енглеска.
Prijateljski meč Zvezde i Zenita igra se uprkos terorističkom napadu u Moskvi

 
 
 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Млади фудбалери Србије ремизирали са Луксембургом у квалификацијама за Европско првенство се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.