ЛШ: Фудбалери Интера победили Атлетико Мадрид, реми ПСВ-а и Борусије Дортмунд

Izvor: GradskeInfo.rs, 21.Feb.2024, 09:10

Фудбалери Интера победили су синоћ у Милану екипу мадридског Атлетика резултатом 1:0 (0:0) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Фото: Танјуг/AP Photo/Luca Bruno Једини гол на утакмици постигао је Марко Арнаутовић у 79. минуту. Реванш меч између Атлетика и Интера биће одигран 13. марта >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << од 21 час у Мадриду.
Фудбалери ПСВ-а и Борусије Дортмунд одиграли су вечерас у Ајндховену без победника, 1:1 (0:1) у првом мечу осмине финала ЛШ.
Борусија је повела голом Донијела Малена у 24. минуту. Изједначење тиму из Ајндховена донео је Лук де Јонг из пенала у 56. минуту. Главни арбитар на овој утакмици био је српски судија Срђан Јовановић.
Реванш меч између Борусије и ПСВ-а биће одигран 13. марта од 21 час у Дортмунду.
Jovan Mijatović zvanično predstavljen u Njujork sitiju

Преузмите андроид апликацију.
Чланак ЛШ: Фудбалери Интера победили Атлетико Мадрид, реми ПСВ-а и Борусије Дортмунд се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.