Izvor: GradskeInfo.rs, 29.Dec.2023, 21:15
Саобраћај умереног интензитета, нема гужви на наплатним станицама и прелазима
Повољне временске прилике омогућавају несметано одвијање саобраћаја који је ван градова умереног интензитета, саопштио је Ауто Мото Савез Србије.
Фото: Pixabay/Bru-nO
Према последњим информацијама добијеним од ЈП „Путеви Србије“, на наплатним станицама нема задржавања возила. >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Очекује се да ће кроз наплатну станицу Београд током предстојећег викенда проћи око 110.000 возила у оба смера, што је за око шест одсто више у односу на исти период прошле године, када је прошло 103.600 возила.
Према информацијама Управе граничне Полиције РС добијеним у 17:15, путничка возила на ГП Сремска Рача и Гостун чекају по 30 минута.
Када је реч о теретним терминалима наших граничних прелаза, најдуже се чека на Батровцима где су на излазу су задржавања четири сата.
Како је најављено, Гранични прелаз Бајмок Бачалмаш радиће у времену 07-24 часа, сваког викенда (петак, субота и недеља) до 14. јануара 2024. године.
Spontani protest „studenata“? Kako da ne: Đilasovci imaju iste sive šatore, jasno je da je sve unapred spremljeno!
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Саобраћај умереног интензитета, нема гужви на наплатним станицама и прелазима се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.














