Izvor: Kurir, 05.Jan.2010, 19:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić: Badnje veče i Božić u Visokim Dečanima
BEOGRAD, 5. januara (Tanjug) - Predsednik Srbije Boris Tadić provešće Badnje veče i Božić sa monasima i vernicima u manastiru Visoki Dečani na Kosovu i Metohiji, rečeno je Tanjugu u Pres službi predsednika Republike. Kabinet predsednika Srbije je, po već ustaljenoj proceduri, obavestio ličnog predstavnika visokog predstavnika Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost o boravku šefa države u Dečanima . Predsednik Tadić je i na pravoslavni Uskrs, 17. aprila prošle godine, takođe posetio manastir Visoki Dečani.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





