Izvor: Blic, 22.Sep.2018, 21:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vladan Krečković predstavio svoj roman prvenac
Roman prvenac Vladana Krečkovića “Aleksa ili kroz snegove i sirene” je priča o odrastanju, odvajanju i samospoznaji, sa elementima trilera i naučne fantastike, rečeno je danas na predstavljanju romana.
Povezane vesti
Predstavljen roman prvenac Vladana Krečkovića "Aleksa ili kroz snegove i sirene"
Izvor: Blic, 22.Sep.2018
Roman prvenac Vladana Krečkovića "Aleksa ili kroz snegove i sirene" je priča o odrastanju, odvajanju i samospoznaji, sa elementima trilera i naučne fantastike, rečeno je danas na predstavljanju romana u beogradskom lokalu Poletu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








