
Izvor: Blic, 02.Avg.2024, 19:00
(VIDEO, FOTO) Primirje na vrelu Une: Bageri stali, počeo koncert rok legende, aktivisti iz 3 države ustali protiv gradnje elektrane
Protesti na vrelu Une u selu Donja Suvaja kod Srba u Hrvatskoj traju već danima, jer su građani iz 3 države ustali protiv izgradnje male hidroelektrane, koja bi uništila izvor jedne od najlepših reka na Balkanu.
Povezane vesti
(VIDEO, FOTO) Koncert usred šume: Darko Rundek podržao protest protiv izgradnje elektrane na izvoru Une
Izvor: Blic, 02.Avg.2024
"Život na granici je opasan i tvrd, izađi i bori se u ovom gradu nema mjesta za jednog od nas.." Reči kultne pesme "Haustora" zvučale su više nego simbolično na koncertu koji je, usred šume, nedaleko od vrela Une, održao frontmen ove eks ju grupe, Darko Rundek.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.