
Izvor: Blic, 18.Mar.2025, 12:15
UROŠ BLAŽIĆ PONOVO PRAVI HAOS! Masovni ubica se posvađao u pritvoru, a onda je usledila DRAMA
Uroš Blažić, osuđen na 20 godina zatvora za masakr u selima oko Mladenovca, ponovo se potukao u pritvorskoj jedinici Okružnog zatvora u Smederevu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Blažić se ponovo potukao u zatvoru
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Mar.2025
Uroš Blažić koji je prvostepeno osuđen za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, ponovo se potukao u pritvorskoj jedinici Okružnog zatvora u Smederevu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.