Izvor: Blic, 17.Feb.2022, 19:36

U VOJVODINI I DALJE VANREDNO Najviše obolelih od korone u Novom Sadu

U Novom Sadu tokom prethodnog dana registrovano je 264 novoobolela od kovida dok je u Vojvodini registrovano 1.085 novih slučajeva.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

Među obolelima u Novom Sadu DOMINIRAJU NEVAKCINISANE OSOBE svih uzrasta

Izvor: Blic, 18.Feb.2022, 19:22

Iz Instituta za javno zdravlje Vojvodine poručuju da je tokom prethodnog dana u Vojvodini registrovano 1.159 novih slučajeva zaraženih korona virusom a da je u Novom Sadu registrovano 275 novoobolelih.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.