Izvor: B92, 23.Sep.2010, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Townhouse 50, novi hotel u Beogradu

Centar grada od juče je bogatiji za još jedan hotel. Sa radom je počeo „Townhouse 50" u Ulici Maršala Birjuzova 50. Ovaj mali, ali otmeni objekat ima svega osam soba, a očekuje se da će u njemu odsedati mladi i poslovni ljudi. Objekat poseduje pet apartmana hotelskog, dok su tri sobe hostelskog tipa.

Izvor: Blic


Cena noćenja u hostelskim sobama ide od 30, a u hotelskim od 80 evra po osobi. U tu cenu je uračunat doručak, a gosti imaju i mogućnost da koriste >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << garažu i mini fitnes sa saunom.

- Deo soba je hostelskog tipa zato što, za razliku od ostalih, nemaju kupatila u sobi. Ipak, nismo želeli da razdvajamo ponudu, pa gosti i jednih i drugih soba imaju doručak, koji inače nije uobičajen u hostelima – kaže Nenad Šarenac, direktor hotela.

Po njegovim rečima, očekuje se da će u ovom objektu odsedati i mlađa populacija, ali i ljudi koji u Beograd dolaze zbog posla.

- Ciljna grupa za hostelski deo su nam mladi iz regiona koji u prestonicu dolaze na razne koncerte i festivale. Ostatak kapaciteta uglavnom popunjava poslovna klijentela – kaže Šarenac.

Sobe i apartmani u hotelu „Townhouse 50" su veličine od 20 do 40 kvadrata, savremeno opremljeni kablovskom televizijom, mini barom, direktnom telefonskom linijom i bežičnim internetom. Od ostalih usluga gostima je na raspolaganju organizovanje transfera od i do aerodroma, dok je za one željne dodatnog kretanja omogućeno iznajmljivanje bicikala ili skutera.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.