
Izvor: Blic, 08.Maj.2021, 18:44
"Što Vučić ne bi bio regionalni Tito?" Rambo Amadeus za NIN: Vremenom će ljudi naučiti da prepoznaju ko je dobar, a ko ŠTETOČINA
"Svi žele da budu na vlasti, makar na pet minuta, uključujući i mene. Ja sam taj problem rešio na artificijalan način, proglasio sam se za Cara. Demokratski politički sistem ima milion mana, ali je do sada ipak najbolji, najbezbedniji. Samo od zrelosti, obrazovanja, emancipovanosti i karaktera društva zavisi kako se taj sistem primenjuje."
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.