Šeik letuje u Kotoru

Izvor: B92, 18.Jul.2010, 09:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šeik letuje u Kotoru

Šeik iz Abu Dabija letovao u Boki Kotorskoj. Bogati gost hotela "Forca Mare" oduševljen zdranje i prirodnim lepotama

Izvor: Večernje novosti


GOST kotorskog dizajn hotela "Forca Mare”nedavno je bio i šeik Eisa Muhamed Abdul Džalil al Fahimiz Abu Dabija. Šeik Eisa je jedan od osmoro braće (Muhamed, Abdulah, Saed, Ahmed, Taha, Amer i Rašid al Fahim), koji rukovode uspešnom porodičnom kompanijom "Al Fahim” grupa.

- Šeik slovi za jednog od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << najbogatijih ljudi na svetu, a nakon boravka u našem hotelu oduševljen zdanjem, prijateljskom atmosferom, kao i prirodnim lepotama Crne Gore, poželeo je da se opet vrati i da ulaže u nju - saopštili su za "Novosti” iz menadžmenta hotela.

Saznajemo i da "Forca Mare”, kao prvi dizajn hotel u Crnoj Gori sa pet zvezdica, ovog leta beleži jednu od boljih sezona od otvaranja. Popunjenost u proseku iznosi 95 odsto, a od 10. jula svi kapaciteti su zauzeti. "Forca Mare” može se pohvaliti trendom rasta broja gostiju "dubokog džepa”, koji traže najrazličitije usluge od transfera do iznajmljivanja skupih jahti i helikoptera.

- Ovog leta gosti su bile i mnoge poznate ličnosti, - kažu u hotelu. - Između ostalih, "Forca Mare” je ugostio i Josifa Kobzona poznatijeg kao ruski Frenk Sinatra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.