Izvor: Blic, 05.Maj.2021, 23:02

"Rekla sam mu: 'BUDALO, ŠTA SI TO URADIO?!'" Prijavili da je Amerikanac kog su brutalno ubili umro prirodnom smrću, nakon par minuta POLICIJI ISPRIČALI 3 RAZLIČITE VERZIJE i svi su uhapšeni

Nakon što su, kako se sumnja, ubili Gavina Glima (54), tri osobe uhapšene zbog ubistva pozvale su policiju i prijavile da je sa njima u kući čovek koji je preminuo i da na njegovom telu nema nikakavih povreda, iako je muškarac bio masakriran!

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.