
Izvor: Blic, 15.Jun.2024, 17:07
Raskinuli pre 35 godina, a sada zbog njegove nemarnosti MOŽE DA NASLEDI MILION DOLARA: Braća pokušavaju da ospore rešenje, ali sud je na njenoj strani
Margaret Losinger (68) iz Amerike mogla bi da nasledi milion dolara iz penzionog fonda svog bivšeg dečka, Džefrija Rolisona, koji je preminuo u 59. godini.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.