
Izvor: Blic, 17.Jun.2025, 13:46
Predstavljali se kao policajci, pa opljačkali devojku: Oglasilo se tužilaštvo o napadu na Karaburmi
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu, u saradnji sa RS, MUP, DP, PU za grad Beograd, PS Palilula, je dana 01.04.2025. godine, odredilo je zadržavanje u trajanju od 48 sati prema N.D. (1983), D.K.(1987) i J.P. (2004) zbog postojanja sumnje da su u saizvršilaštvu izvršili krivično delo Razbojništvo u sticaju sa krivičnim delom Lažno predstavljanje.
Povezane vesti
LAŽNI POLICAJCI PRIZNALI SVE! Nasumično presreli devojku na Karaburmi, pa je opljačkali! Među njima i devojka (21)
Izvor: Blic, 17.Jun.2025, 14:30
Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu saslušalo je danas troje osumnjičenih koji su se u nedelju ujutru na Karaburmi lažno predstavljali kao policajci i opljačkali devojku, nasumičnu žrtvu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.