
Izvor: Blic, 24.Jun.2024, 22:13
POVREĐENA ČETIRI DETETA U PADU RINGIŠPILA Drama u Doboju: Roditelji nosili povređene na rukama
Služba hitne pomoći Doma zdravlja u Doboju zbrinula je večeras četiri deteta povređena u prevrtanju ringišpila u ovom gradu, od kojih nijedno nije životno ugroženo, rečeno je Srni iz ove zdravstvene ustanove.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Oglasio se Dom zdravlja o djeci povrijeđenoj u padu ringišpila
Izvor: Nezavisne Novine, 24.Jun.2024
DOBOJ - Služba hitne pomoći Doma zdravlja u Doboju zbrinula je četiri djeteta povrijeđena u prevrtanju ringišpila u ovom gradu, od kojih nijedno nije životno ugroženo, rečeno je Srni iz ove zdravstvene ustanove.
Prevrnuo se ringišpil u Doboju, povređeno četvoro dece
Izvor: Radio 021, 24.Jun.2024
Služba hitne pomoći Doma zdravlja u Doboju zbrinula je večeras četiri deteta povređena u prevrtanju ringišpila u ovom gradu, od kojih nijedno nije životno ugroženo.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.