
Izvor: Blic, 30.Jan.2023, 10:24
POGINUO MLADIĆ (21)? Na mesto tragedije u Novom Sadu došao muškarac koji je ispričao da mu je sin bio u kolima koja su EKSPLODIRALA
Nakon stravične nesreće u novosadskom Novom Naselju posle koje je automobil buknuo, na lice mesta došao je muškarac V.L. koji je policiji izjavio da se u vozilu nalazio njegov sin Marko L. (22), saznaje "Blic".
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
TOJOTOM SE ZAKUCAO U KAMION Ovo je mladić (22) čiji je otac uznemiren došao na mesto tragedije i rekao: "Moj sin je bio u kolima koja su eksplodirala"
Izvor: Blic, 30.Jan.2023
Mladić Marko L. (22), prema rečima njegovog oca, nalazio se u vozilu koje je sinoć eksplodiralo u novosadskom Novom Naselju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.