
Izvor: Blic, 17.Maj.2024, 21:24
Otac Angeline Aćimović, koja je ubijena u "Ribnikaru", zahvalio se Šapiću: "Svim porodicama je pomogao finansijski, a nikad se nije eksponirao
Anđelko Aćimović, otac Angeline Aćimović, koja je ubijena u OŠ "Vladislav Ribnikar", govorio je na televiziji K1 o pomoći i podršci koju su porodice ubijene dece dobijale posle tragedije. Anđelko je posebno naglasio da postoji čovek koji se nikada nije eksponirao, ali je najviše pomogao, a to je, kako je rekao, gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić.
OTAC UBIJENE DEVOJČICE U RIBNIKARU: "Šapić finansijski najviše pomogao svakoj porodici, a nije se eksponirao" (VIDEO)
Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Maj.2024, 15:39
Anđelko Aćimović, otac ubijene devojčice Angeline koja je nastradala u školi „Vladislav Ribnikar” u masakru 3. maja 2023. godine, istakao je da su on i druge porodice nastradale dece dobile pažnju i finansijsku pomoć od Aleksandra Šapića, iako se o tome do sada nije puno govorilo.