Izvor: Blic, 25.Maj.2021, 12:21
Osnovana Radna grupa za analizu smrtnih slučajeva tokom epidemije kovida 19
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar posle sastanka sa državnim sekretarima i čelnicima zdravstvenih ustanova rekao je da je došao je trenutak da se oformi Radna grupa Ministarstva zdrava za analizu smrtnih slučajeva tokom epidemije kovida 19 zbog budućih generacija.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Lončar: Osniva se radna grupa za analizu smrtnih slučajeva tokom epidemije
Izvor: N1 televizija, 25.Maj.2021
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je posle sastanka sa državnim sekretarima i čelnicima zdravstvenih ustanova da je došao trenutak da se oformi Radna grupa Ministarstva zdravlja za analizu smrtnih slučajeva tokom epidemije kovida-19.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






