Nema zastoja, uživajte u putovanju

Izvor: Mondo, 22.Avg.2017, 09:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nema zastoja, uživajte u putovanju

Saobraćaj u Srbiji je umerenog intenziteta i odvija se bez zastoja i prekida, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Foto: Guliver/Getty Images/Thinkstock/ betyarlaca

Zadržavanja na naplatnim stanicama su uobičajena, od pet do deset minuta. Međutim, povremeni talasi većeg broja vozila na naplatnim rampama Sirig, Stara Pazova i Nais mogu usloviti duža zadržavanja od uobičajenih.

Prema poslednjim podacima Uprave granične policije, zadržavanja >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << za putnička vozila su do 30 minuta.

Od danas do 30. avgusta, zbog radova na popravci kolovoza na području Novog Sada u zoni naplatne stanice Novi Sad-Jug, saobraćaj će se odvijati usporeno uz smanjenu i ograničenu brzinu kretanja, jer se radovi izvode u smeru ka Beogradu.

Od 21. avgusta do 2. sepembra traju radovi na pojačanom održavanju državnog puta između Prokuplja i Čukovca, pa se saobraćaj odvija naizmeničnim propuštanjem vozila.



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.