Izvor: Blic, 13.Maj.2025, 20:46

"NE MOŽE SE VIŠE OSLANJATI SAMO NA BOGA" Nevreme obralo maline, šta je ostalo skupo će se prodati: Ministar Glamočić sastao se sa voćarima u Kosjeriću (FOTO)

Crveno zlato iz Srbije ove sezone po svemu sudeći opravdaće ovaj svoj naziv. Zbog loših vremenskih uslova, rod a samim tim ponuda je smanjena, stoga se očekuje da otkupna cena maline ove godine bude viša nego lani. Prevelikih zaliha maline nema i glavno pitanje više nije kolika će biti cena, nego da li će maline uopšte i koliko biti. Novi ministar poljoprivrede u Vladi Srbije, Dragan Glamočić, danas je posetio opštinu Kosjerić i razgovarao sa poljoprivrednicima.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.