Kopaonik: na stazama 40-45 cm snega

Izvor: B92, 29.Jan.2011, 14:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kopaonik: na stazama 40-45 cm snega

U ski centru Kopaonik pripremljene su još tri staze, tako da je posetiocima ove planine na raspolaganju 15 staza, u funkciji je 11 žičara, jer su od danas proradile "Marine vode” i "Karaman”, saopštila su "Skijališta Srbije.”

Izvor: Tanjug, Blic


Visina utabanog snega na stazama je do 45 centimetara, a zahvaljujući sistemu za veštačko osnežavanje i novim snežnim padavinama svi ljubitelji sportova na snegu mogu da uživaju u odlično pripremljenim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << stazama. Visina prirodnog snega je oko 25 santimetara.

U ski centru Tornik na Zlatiboru skijašima su na raspolaganju staze Tornik, Ribnica i Čigota, a od sutra će moći da uživaju i na stazi Zmajevac, a visina utabanog snega na stazama je do 40 centimetara.

Na skijalištu na Staroj planini u funkciji su sve staze, a visina utabanog snega u ovom ski centru je do 45 centimetara.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.