Izvor: Blic, 01.Feb.2020, 16:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GAF ILI NAMERA Članica “1 od 5 miliona” u emisiju došla sa fasciklom Đilasove stranke

Jedna od članica Pokreta "1 od 5 miliona" Valetnina Reković gostovala je u jutarnjem programu Prve televizije i tom prilikom u studio ponela fasciklu s logom Stranke Slobode i pravde čiji je lider Dragan Đilas.

Nastavak na Blic...






Povezane vesti

ODALA IH FASCIKLA! OVO JE DOKAZ! Đilas stoji iza studenata iz "1 od 5 miliona"! FOTO

Izvor: Kurir, 01.Feb.2020

Valetnina Reković gostujući na televiziji je papire izvadila iz fascikle Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa. Ovim potvrđena sumnja da on stoji iza omladinaca koji idu na izbore

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.