
Izvor: Blic, 30.Mar.2024, 17:49
(FOTO) OTAC DANKE ILIĆ DOŠAO U POLICIJU Prvi put viđen u javnosti posle nestanka devojčice, roditelji ga dopratili na novi informativni razgovor
Otac Danke Ilić, Miloš Ilić (30), došao je danas oko 14 sati u policiju u Boru, u pratnji svojih roditelja, na informativni razgovor u vezi sa nestankom ćerke.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
(FOTO) MAJKA DANKE ILIĆ PETI PUT U POLICIJI Prvi put snimljena u javnosti posle nestanka ćerke: Na saslušanje došla posle muža, gotovo neprimetno
Izvor: Blic, 30.Mar.2024
Majka nestale Danke Ilić, Ivana Ilić, došla je u policijsku stanicu u Boru gde je danas po peti put na informativnom razgovoru od nestanka ćerke u utorak popodne.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.