Izvor: Blic, 18.Jun.2022, 16:54
DAO 19 MILIONA DOLARA ZA RUČAK SA BAFETOM Milijarder ovu manifestaciju organizuje 21. godinu za redom, a evo gde idu prihodi
Anonimni bogataš je ponudio rekordnih 19 miliona dolara za ručak sa milijarderom Vorenom Bafetom. Ovo je 21. i poslednji put da će milijarder prodavati privatni ručak u korist dobrotvorne organizacije u San Francisku.
Povezane vesti
Poslednji dobrotvorni ručak Varena Bafeta privukao rekordnih 19 miliona dolara
Izvor: NoviMagazin.rs, 18.Jun.2022
Anonimni ponuđač dao je rekordnih 19 miliona dolara za privatni ručak sa milijarderom Varenom Bafetom u restoranu u Njujorku.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




