Izvor: Blic, 18.Jun.2025, 12:32

BUDŽET SRBIJE OŠTEĆEN ZA MILIONE EVRA! Raspisana potraga za Dejanom Kordićem: Sumnja se da je vlasnik firmi koje su služile za pranje novca

Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, Uprava kriminalističke policije (UKP) je raspisala potragu, a očekuje se i raspisivanje poternice za Dejanom Kordićem koji se sumnjiči da je organizator fantomskih firmi koje su navodno služile za pranje novca, saznaje "Blic".

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.