Izvor: Blic, 26.Jul.2024, 11:11

"BLIC" SAZNAJE Ćerka udavila majku na Voždovcu pre tri dana! Ostavila video poruku, sumnja se da je nakon ubistva uradila još JEZIVIJU stvar

Na Voždovcu je sinoć pronađeno telo Marije A. (93). Kako "Blic saznaje", nesrećnu satricu je ugušila ćerka Vesna A. (53) bar dva, tri dana ranije.

Nastavak na Blic...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

NAĐENO TELO ŽENE ZA KOJOM SE TRAGALO ZBOG UBISTVA MAJKE Ugušila staricu kesom, pa otišla u stan na Vračaru i presudila sebi

Izvor: Blic, 26.Jul.2024

Telo Vesne A. (53), osumnjičene da je u porodičnoj kući na Voždovcu ubila majku Mariju A. (93), pronađeno je i sumnja se da je izvšrila samoubistvo.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.