Saša Matić osvaja Australiju

Izvor: Kurir, 29.Avg.2012, 07:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Saša Matić osvaja Australiju

Popularni pevač će u „zemlji kengura“ provesti dve sedmice, a koncerte će održati u Pertu, Sidneju, Adelejdu i Melburnu

Ode daleko.

Pevač Saša Matić uveliko se sprema za put u Australiju, gde će održati seriju nastupa.

- Turneja će biti u organizaciji koncertne agencije „Grand event“ i gospodina Dušana Guše, koji već dugo godina živi u Sidneju - kaže Saša Matić i dodaje:

- Prvi koncert imamo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u Pertu 7. septembra, u „Sicilijan klubu“, a sledećeg dana ćemo napraviti sjajnu zabavu i u Sidneju, u klubu „Noks“. Zatim ću u petak, 14. septembra, održati nastup i u sali „Sveti Sava“ u Adelejdu, a sutradan i u Melburnu u „Heritadž baru“. U Australiji ću ukupno provesti dve sedmice, pa ću imati vremena da obiđem i neke prijatelje i poznanike.

(R.S.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.