Radnička bez vode do dva

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Dec.2008, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnička bez vode do dva

NOVI SAD - Iz Javnog preduzeća "Vodovod i kanalizacija" javljaju da će zbog havarije na vodovodnom sistemu, u periodu od 9 do 14 časova, bez vode biti ulice Ivana Gorana Kovačića, Radnička, Svetosavska, Mali Do.

Iz preduzeća podsećaju na svoje telefone koji su na usluzi građanima. Za prijavu kvara i ostale informacije o nestanku vode na raspolaganju je telefon 442-413 (održavanje vodovodne mreže) i 444-077 (centrala).

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.