SAD: SRUŠIO SE AVION, POGINULI RODITELJI I PETORO DECE

Izvor: Kurir, 11.Jul.2011, 10:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAD: SRUŠIO SE AVION, POGINULI RODITELJI I PETORO DECE

DEMOPOLIS, SAD - Mali avion se srušio kod Demopolisa, u američkoj saveznoj državi Alabami, a u udesu je poginulo sedam članova jedne porodice, od kojih petoro dece, saopštile su vlasti.

Među žrtvama su otac, koji je pilotirao, majka i petoro dece, stare između dve i 10 godina, dok sedamnaestogodišnja ćerka nije bila u avionu, rekao je istražni sudija okruga Marengo Stjuart Itmon lokalnoj televiziji WAKA. Imena stradalih nisu objavljena.

Pilot "cesne C421" pokušao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je da sleti na aerodrom u Demopolisu pošto je na letelici otkazao jedan od motora, navela je u saopštenju predstavnica za štampu Federalne vazduhoplovne uprave Holi Bejker.

Avion, koji je leteo iz Sent Luisa za Destin, u Floridi, pao je u šumu tri kilometra od aerodroma, dodala je ona, preneo je Asošijetid pres.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.