Živojinović čestitao Đokoviću

Izvor: Sportski Žurnal, 21.Mar.2011, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Živojinović čestitao Đokoviću


Predsednik Teniskog saveza Srbije Slobodan Živojinović i prvi čovek Upravnog odnbora TSS Toplica Spasojević čestitali su Novaku Đokoviću na osvajanju titule na ATP turniru u Indijan Velsu.
Upućujemo vam iskrene čestitke povodom osvajanja titule i povratka na drugu poziciju ATP liste, sa željom da Srbija uskoro, prvi put u istoriji, dobije tenisera broj jedan u svetu – kaže se u čestitki.
Čelnici TS Srbije su istakli da Novak svojim igrama i ponašanjem na najbolji način „reprezentuje Srbiju i naš narod”.
 – Đoković je još jednom potvrdio vrhunsku klasu. Već treći mesec je nepobediv na najvećim turnirima na svetu – kaže se u čestitki TSS.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.