Izvor: B92, 24.Feb.2020, 23:29

Union Berlin srušio Frankfurt

Fudbaleri Union Berlina pobedili su Ajntraht iz Frankfurta rezultatom 2:1 u poslednjoj utakmici 23. kola Bundeslige.
Ajntraht je u Frankfurtu dočekao berlinski Union, ali se sve završilo nepovoljno po njih pošto su gosti iz prestonice slavili sa 2:1.
Utakmica je bila neobična pošto smo imali prilike da vidimo čak dva autogola, a Union Berlin je u prvom "anemičnom" poluvremenu propustio neke velike šanse.
Do vođstva su došli u 49. minutu utakmice kada je Anderson zatresao mrežu, a N'Dika je autogolom povisio na 2:0, da se "vrati usluga" postarao se Hubner koji je nekih desetak minuta kasnije postigao novi autogol.
Tako je postavljen i konačan rezultat, Union Berlin 2 – Ajntraht...