Sosijedad bolji od Hetafea

Izvor: B92, 08.Apr.2023, 20:54

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom terenu Hetafe rezultatom 2:0, u meču 28. kola španske Primere.

U 44. minutu domaća ekipa je mogla da povede, ali je Mikel Ojarsabal bio neprecizan sa penala.

Isti igrač je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena postigao vodeći gol za baskijski tim, dok je konačan rezultat postavio Takefusa Kubo u 60. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović igrao je do 72. minuta za Hetafe.

Real Sosijedad >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se nalazi na četvrtom mestu Primere sa 51 bodom, dok je Hetafe 14. sa 30 bodova.

U narednom kolu Real Sosijedad gostuje Atletik Bilbau, a Hetafe dočekuje Barselonu.