Brašanac se povredio, Osasuna preokrenula

Izvor: B92, 08.Apr.2023, 16:16

Fudbaleri Osasune pobedili su na svom terenu ekipu Elčea sa 2:1, u utakmici 28. kola španske Primere.

Tete Morente je u 44. minutu doneo prednost Elčeu, ali je Osasuna u nastavku preokrenula rezultat i stigla do sva tri boda golovima Abdea u 71. i 84. minutu.

Osasuna je upisala desetu pobedu od početka sezone i trenutno je sedma na tabeli španskog prvenstva sa 38 bodova, dok je Elče i dalje poslednji sa samo 13 bodova na svom kontu.

Inače, Darko Brašanac >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je na terenu proveo 38 minuta, ali je meč završio ranije zbog povrede.

U narednom kolu, Osasuna će gostovati Rajo Valjekanu, a Elče ide u goste Đironi.