SUPERLIGA SRBIJE: Radnik slavio u Nišu!

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Mar.2024, 16:37

Tek druga pobeda u sezoni...

Fudbaleri Radnika ostvarili su tek drugu pobedu od starta sezone. U 23. kolu Superlige Srbije pobeidli su kao gosti ekipu Radničkog iz Niša, 0:3 (0:0).

Tako su prekinuli dugu seriju poraza, dok je Radnički neprijatno iznenadio svoje navijače posle dve uzastopne pobede.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi gosti iz Surdulice zaigrali znatno bolje i efikasnije u nastavku susreta.

I veoma brzo su preko Borka Duronjića >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << stigli do vođstva.

On je mrežu Nišlija zatresao prvo u 56, a potom i u 62. minutu.

Brza akcija Radnika u 72. minutu po levoj strani, rezultirala je i trećim golom za goste.

Kadijević je poslao loptu pred gol, na pravom mestu bio je Haris Hajdarević kom nije bilo teško da sa sedam-osam metara zatrese mrežu domaćina za 0:3.

U narednom kolu Radnički 9. marta gostuje u Pančevu ekipi Železničara, dok dan ranije Radnik dočekuje ekipu Radničkog iz Kragujevca.