Izvor: Beta, 09.Apr.2023, 20:10

Remi Liverpula i Arsenala

Fudbaleri Liverpula odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Arsenala, u utakmici 30. kola Premijer lige.Lider prvenstva Arsenal poveo je na Enfildu u osmom minutu golom Gabrijela Martinelija, a prednost je udvostručio Gabrijel Žezus u 28. minutu.Liverpul je smanjio zaostatak u 42. minutu golom Mohameda Salaha, koji je u 52. minutu promašio jedanaesterac za izjednačenje. Bod Liverpulu doneo je Roberto Firmino u 87. minutu.Najzaslužniji za ovakav rezultat bio je i golman Arsenala Aron Remsdejl, koji je u nadoknadi vremena odbranio šuteve Salaha i Ibrahime Konatea.Arsenal je prekinuo niz od sedam pobeda, četvrti put u prvenstvu odigrao je nerešeno i prvi je na tabeli sa 73 boda, šest bodova više i utakmicom više od aktuelnog šampiona drugoplasiranog Mančester sitija.Liverpul je u poslednje četiri utakmice bez pobede, vezao je drugi remi i zauzima osmo mesto na tabeli sa 44 bodova iz 29 utakmica.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.