Izvor: RTS, 03.Okt.2022, 18:17

Remi Čukaričkog i Radničkog na Banovom brdu

Fudbaleri Čukaričkog i Radničkog iz Niša odigrali su u Beogradu nerešeno 2:2 u poslednjoj utakmici 13. kola Superlige Srbije.
Po dva gola viđena su u svakom od dva poluvremena dobre i zanimljive utakmice kojom su Čukariški i Radnički na Banovom brdu zatvorili 13. kolo Superlige Srbije.

Već posle 12 minuta igre domaćin je stigao do prednosti pošto je siguran sa bele tačke bio Marko Docić.
Samo četiri minuta kasnije, Đorđe >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Ivanović je dao gol za 2:0, ali je on poništen zbog ofsajda.
U 24. minutu, ekipa Radničkog je došla do izjednačenja preko Saše Jovanovića.
Čukarički je ponovo došao do vođstva u 86. minutu, a strelac je bio Stefan Kovač. Ipak, samo tri minuta nakon gola Kovača, dosuđen je penal za ekipu Radničkog, a siguran je bio Pejović.
Nakon 13. kola, "brđani" se nalaze na trećem mestu, dok je Radnički 11. na tabeli.