Proradio tandem Ebisilio - Joveljić! (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Jul.2018, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda sada već ima ubedljivu prednost...

Dugo je Zvezda lomila otpor ekipe Dinama iz Vranja, ali su gosti u finišu prvog poluvremena prvi put kapitulirali, da bi već početkom drugog, njihov golman Đurić po drugi put savladan.

Igrao se 51. minut, akcija Zvezde išla je po desnoj strani, Đurić je posle centaršuta boksovao loptu koja najpre stiže do Jovičića, onda i do Ebisilija, a ovaj uz malo sreće >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << asistira Dejanu Joveljiću koji je bio na ivici ofsajda, sudija se nije oglasio, a mladi napadač je rutinski završio akciju - 2:0.