Poraz i za oproštaj od Primere

Izvor: Mondo, 19.Maj.2017, 23:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Granada i Espanjol završili su sezonu 2016/17 dan-dva pre ostalih.

Trinaestim porazom u poslednjih 15 mečeva u Primeri, fudbaleri Granade oprostili su se večeras od elitnog španskog fudbala bar na jednu sezonu.

Prežaljena Granada nije uspela da ne izgubi i na oproštaju od svoje publike na " Los Cármenes" stadionu, gde je na otvaranju poslednjeg, 38. kola Primere, Espanjol pobedio rezultatom 1:2 (1:2).

Sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << Espanjol je u trećem minutu poveo golom Lea Baptistaa, da bi samo pet minuta kasnije vodio 2:0 posle autogola Rubena Veza.

Granada je preko Andreasa Pereire u 22. minutu samo ublažila poraz.

Izvor: YouTube