Izvor: Sportske.net, 05.Dec.2020, 17:24

Paunović ne da Bornmutu da odmakne, Reding slavio protiv Notingema

Tim srpskog stručnjaka posle 16 kola deli prvo mesto.
Fudbaleri Redinga održali su priključak sa liderom Čempionšipa Barnlijem pošto su u 16. kolu došli do rutinske pobede protiv Notingema na domaćem terenu sa 2:0.
Reding je stigao do četvrtog uzastopnog meča bez poraza golovima Portugalca Lukasa Žoaa u 16. minutu sa penala i Majkla Morisona u 53. minutu.
Portugalac je sa penala probio gostujući tim, dok se Morison sjajno snašao i glavom posle kornera potvrdio pobedu.
Veliki posao izabranicima Veljka Paunovića omogućio je vezista gostiju Rajan Jates, koji je već u 15. minutu isključen iz igre posle direktnog crvenog kartona.