Izvor: HotSport.rs, 21.Sep.2017, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Veče remija, Viljareal nemoćan

Nastavljeno je takmičenje u španskoj Primeri, a dva meča današnjeg programa od 21 čas okončana su bez pobednika.
Viljareal i Espanjol odigrali su bez golova, iako su obe ekipe imale prilika za gol. To posebno važi za Viljareal, koji je napadao, ali su mreže na „Madrigalu“ ostale mirne.
I drugi meč večeri između Selte i Hetafea okončan je bez pobednika, ali sa po golom na obe strane – 1:1. Povela je Selta, za koju Nemanja Radoja nije igrao zbog povrede, u 25. minutu >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << preko Gomeza, da bi Rodrigez poravnao četiri minuta pre kraja.