Mejveder bi pristao na revanš sa Megregorom ali ne u MMA borbi

Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Jul.2020, 23:59

Mejveder bi pristao na revanš sa Megregorom ali ne u MMA borbi

Bivši svetski bokserski šampion Amerikanac Flojd Mejveder rekao je danas da bi pristao na revanš sa MMA borcem Konorom Megregorom, ali ne u oktagonu već u bokserskom meču.

Mejveder je u avgustu 2017. godine izašao iz penzije kako bi boksovao protiv Megregora i pobedio je nokautom u 10. rundi. Megregor je tada pristao da debituje u boksu.

Neporaženi Mejveder nije bio aktivan otkako je u decembru 2018. >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << godine u egzibicionom meču pobedio Tenšina Nasukavu.

"Sada radimo na nekim borbama u Tokiju, za 2020. ili 2021. godinu. Ne, neću se takmičiti u MMA. Razmišljam kako najuspešnije ekipe imaju prednost domaćeg terena u plej-ofu... Ne popravljaj ono što nije pokvareno, a moj rekord nije pokvaren",rekao je Mejveder za Forbs.

Mejverder je pobedio u svih 50 profesionalnih mečeva otkako je debitovao 1996. godine i bio je svetski prvak u pet težinskih kategorija.

"Za sada sam srećno penzionisan. Nikad se ne zna, ali moralo bi da bude vredno toga. Kao kockanje, zar ne? To je 'sok koji vredi iscediti', bez obzira ko je protivnik", rekao je Mejveder o boks meču sa Megregorom, preneli su britanski mediji.

Iz meča sa Megregorom, 43-godišnji Mejverder je zaradio 275 miliona dolara, a Irac 85 miliona.

Megregor je prošlog meseca, treći put u poslednje četiri godine, objavio da se povlači iz UFC, nekoliko nedelja pošto je rekao da je revanš sa Mejvederom "neizbežan".
Pogledaj vesti o: Japan

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Povezane vesti

Mejveder želi revanš protiv Mekgregora, ali ne u MMA borbi

Izvor: B92, 26.Jul.2020, 13:05

Amerikanac Flojd Mejveder rekao je da bi pristao na revanš sa MMA borcem Konorom Megregorom, ali ne u oktagonu već u bokserskom meču.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.