Mega ide po brejk u Podgoricu!

Izvor: Sportske.net, 12.Mar.2016, 15:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mega ide po ''brejk'' u Podgoricu!

Plej-of ABA lige počinje u ponedeljak, utakmicom između Budućnosti i Mega Leksa.

Prva utakmica polufinalne serije plej-ofa igra se u ponedeljak od 20 časova u hali ''Morača'', a Mega će ovo gostovanje dočekati oslabljena, pošto zbog povreda odsustvuju Aranitović, Kaba i Jaramaz.

U najavi ovog duela, trener Dejan Milojević podseća na kadrovske probleme, ali ne isključuje moguće iznenađenje u Podgorici, protiv prvoplasirane ekipe iz ligaškog dela sezone.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />
''Imamo puno problema sa povredama. Pored izostanaka Jaramaza, Kabe i Aranitovića, nadovezala se i povreda Raše Đokovića pa tokom nedelje nismo mogli ni da treniramo 5 na 5.

Šta je tu je, nosimo se sa situacijom kako umemo. Želimo da damo sve od sebe, da pokušamo da iznenadimo Budućnost u Podgorici i dođemo do pobede'',
izjavio je Milojević.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.